Miejsca

Agroturystyka "Nad Bugiem" Ekologiczne Gospodarstwo Rolne Ewa i Dariusz Pastusiak

Gospodarstwa agroturystyczne

Województwo:
Lubelskie
Królestwo:
Polesie
Odległość od Green Velo
0.11 km
Kontakt
Adres:
Szuminka 32, 22-200 Włodawa
Telefon:
+48 604 431 207
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Gospodarstwo położone w dolinie rzeki Bug. W pobliżu Jeziora Białe. Na terenie gminy położone są szlaki rowerowe wiodące przez piękne tereny przyrodnicze. Do dyspozycji gości: miejsce do rozpalenia ogniska, altana z grillem, bezpieczny parking, plac zabaw dla dzieci; możliwość wędkowania, przejażdżki konne bryczką, rowery i skutery do wypożyczania, jazda konna, spływy kajakowe rzekami Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego, nurkowanie profesjonalym sprzętem w jeziorze z instruktorem.

 

Obiekt posiada także w ofercie:
Bezpieczny, nieodpłatny parking samochodowy, udostępniony dla turystów rowerowych na dłuższy pobyt (powyżej 24 godzin)
Przygotowywanie suchego prowiantu "na wynos" (lunch pakietów)
Oferta kuchni regionalnej

 

Dwa domki znajdujące się ok. 200 m od GV. Otoczone są polami i inną zabudową. Domki w kolorze pastelowej zieleni, otoczone są zielenią. Całość zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz jest schludna i zadbana. Z zabudową sąsiaduje gospodarstwo, gdzie swobodnie biegają kury, gęsi i kucyki. Przed domkami, na działce stoją zabytkowe narzędzia rolnicze: sieczkarnia, sztyftówka. Pomiędzy budynkami znajduje się altana, z której każdy rowerzysta może skorzystać.

Opinia audytora
ZGŁOŚ POPRAWKĘ
Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013