Miejsca

Agroturystyka Bocianówka w Baranowie Sandomierskim

Gospodarstwa agroturystyczne

Województwo:
Podkarpackie
Królestwo:
Ziemia Sandomierska i Dolina Dolnego Sanu
Odległość od Green Velo
13.56 km
Kontakt
Adres:
Krakowska 24, 39-450 Baranów Sandomierski
Telefon:
+48 503 325 136
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Gospodarstwo Agroturystyczne „ Bocianówka – Zagroda” jest położone w jednym z bardziej urokliwych, podkarpackich miasteczek, znanych ze wspaniale zachowanego zamku zwanego „Małym Wawelem” w Baranowie Sandomierskim. Gustownie urządzone pokoje i studia w klimacie wiejskich posiadłości ziemskich z XIX w. Będą Państwo mieli okazję obcować z historycznymi, stylowymi przedmiotami, które znajdują się na każdym kroku w Bocianowej Zagrodzie.

Istnieje możliwość wykupienia śniadań, obiadów, kolacji, organizacji imprez tematycznych, grilla, ogniska. To doskonałe miejsce plenerowe.

 

Obiekt oddalony jest od szlaku Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo o ok. 20 km. W pobliżu (1km) znajduje się zamek w Baranowie Sandomierskim oraz kościół średniowieczny. Obiekt bardzo zadbany, specjalizuje się w wyszukiwaniu starych bibelotów (żelazka na duszę itp.), pokoje urządzone są gustownie, w stylu retro. Zadbane otoczenie obiektu i miła atmosfera to dodatkowe plusy. 

Opinia audytora (Grzegorz)
ZGŁOŚ POPRAWKĘ
Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013