Miejsca

Agroturystyka Pod Sosnami

Gospodarstwa agroturystyczne

Województwo:
Podkarpackie
Królestwo:
Ziemia Sandomierska i Dolina Dolnego Sanu
Odległość od Green Velo
3.04 km
Kontakt
Adres:
Giedlarowa 425, 37-300 Giedlarowa
Telefon:
+48 606 731 612
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Gospodarstwo agroturystyczne "Agroturystyka Pod Sosnami" położone jest przy głównej trasie między Leżajskiem i Łańcutem. Od leżajskiego rynku oddalony jest o 4,2 km, a od Łańcuta o 20 km. Dla gości udostępniono pokoje z łazienkami: 1-osobowy z aneksem kuchennym oraz sypialne 3- i 2- osobowe. Niezwykłą atrakcją są noclegi w drewnianej wiejskiej chacie. Gospodarze przyjmuja gości ze zwierzętami (po uprzednim uzgodnieniu).

 

Turystom oferuje się także dostęp do kuchni, możliwość wypożyczenia rowerów, miód z własnej pasieki, degustację domowych nalewek i przetworów, regionalne potrawy, wypiek swojskiego chleba, ekspozycję muzealną „Wieś z przełomu XIX i XX wieku”, bibułkarstwo, szydełkowanie, miłe spędzanie czasu przy grillu w altanie lub przy ognisku (potrawy z kociołka żeliwnego i węgierskiego), możliwość gry w badmintona, piłkę. gry planszowe.

 

Gospodarze miejsca, to pozytywni ludzie zawsze służący pomocą. Na miejscu zobaczyć można czynne ule, tym samym wytwarzany jest własny miód z pasieki. Urozmaiceniem są domowe wypieki chleba, mini-ekspozycja starodawnych narzędzi z ery pradziadków, służące niegdyś jako narzędzia gospodarskie / rolnicze. Na miejscu znajduje się altanka z siedziskami i huśtawka. Do dyspozycji gości oddano osobny dom z kuchnią i łazienką. Około 50 m od obiektu znajduje się sklep spożywczy.  

Opinia audytora (Elżbieta)
ZGŁOŚ POPRAWKĘ
Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013