Miejsca

Agroturystyka " Pod lipami"

Gospodarstwa agroturystyczne

Województwo:
Lubelskie
Królestwo:
Roztocze
Odległość od Green Velo
0.93 km
Kontakt
Adres:
Siedliska 33, 23-460 Siedliska
Telefon:
+48 608 601 972
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Gospodarstwo agroturystyczne „Pod Lipami" znajduje się w jednym z niewielu regionów w Polsce, gdzie nadal można dostrzec piękno dzikiej natury. Gospodarstwo stanowi doskonałą ofertę dla turystów szukających noclegów w miejscu czystym, bezpiecznym i komfortowym. Obiekt oferuje 11 miejsc noclegowych, pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami, dostępem do TV i Internetu Wi-fi, dwa pokoje klimatyzowane, w pełni wyposażony aneks kuchenny, pralka, żelazko z prasowalnicą, rowery, bezpłatny parking. Atrakcje: miód z własnej pasieki, hol z bilardem, piłkarzykami oraz dartem, ogród z altaną, kominek, grill, wędzarnia, plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki siatkowej, staw z altaną i miejscem na ognisko, możliwość wędkowania i pływania pontonem po stawie.

 

Obiekt posiada także w ofercie:
Bezpieczny, nieodpłatny parking samochodowy, udostępniony dla turystów rowerowych na dłuższy pobyt (powyżej 24 godzin)
Przygotowywanie suchego prowiantu "na wynos" (lunch pakietów)

 

Obiekt znajduje się ok 3,5 k, od GV - należy jechać  DW 853 i w Samsonówce skręcić w prawo w wąską asfaltową drogę, na końcu której znajduje się obiekt (ok 1 km). Dom 1 piętrowy, ma na piętrze 3 pokoje - 2 i 3 osobowe. Pokoje i wyposażenie - nowe, ładnie urządzone. Na uwagę zasługuje fakt, że do dyspozycji gości jest pralka, więc w trakcie wyprawy możemy uprać rzeczy. Za domem znajduje się pasieka, z której u właścicieli można kupić miód. Otoczenie jest ciche i przyjemne,- otaczają nas pola. Dobre miejsce na dzień przerwy, gdzie możemy uprać cały dobytek.

Opinia audytora
ZGŁOŚ POPRAWKĘ
Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013