Miejsca

Agropokrówka Gospodarstwo Agroturystyczne, Beata Igras

Gospodarstwa agroturystyczne

Województwo:
Lubelskie
Królestwo:
Polesie
Odległość od Green Velo
0.17 km
Kontakt
Adres:
Łanowa 1, 22-100 Pokrówka
Telefon:
+48 501 153 650, +48 693 321 717
Adres e-mail:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Gospodarstwo Agroturystyczne Agropokrówka położone w międzyrzeczu Bugu i Wieprza na Pagórach Chełmskich bezpośrednio przy ścieżce rowerowej przy szlaku GreenVelo, ok. 3 km od centrum Chełma. Przylega do lasu Borek. Do dyspozycji gości: 3 pokoje z TV, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, miejsce na grill, ognisko, dębowy stół, ławki z bali, huśtawka, domek, zjeżdżalnia dla dzieci. Ok. 4 km – Zalew Żółtańce. Gospodarze organizują plenery malarskie, wieczory poetyckie, możliwość obejrzenia i zakupu prac.

 

Obiekt posiada także w ofercie:
Bezpieczny, nieodpłatny parking samochodowy, udostępniony dla turystów rowerowych na dłuższy pobyt (powyżej 24 godzin)

 

Obiekt znajduje się tuż przy trasie Green Velo. Trasa przebiega pod lasem. Budynek mieszkalny, piętrowy, niczym nie różniący się od pobliskich domów. W środku, wystrój jest tradycyjny, jednak ściany w pomieszczeniach, są zdobione przez obrazy, które malują właścicielki. Dodatkowo można poczytać tomiki poezji pisanej przez jedną z pań prowadzących agroturystykę. Ośrodek jest nastawiony pozytywnie na rowerzystów, oraz osoby, które aktywnie lubią spędzać czas. Miła i domowa atmosfera. 

Opinia audytora
ZGŁOŚ POPRAWKĘ
Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013