Miejsca

Agro u Gargusia

Gospodarstwa agroturystyczne

Województwo:
Lubelskie
Królestwo:
Roztocze
Odległość od Green Velo
0.83 km
Kontakt
Adres:
Borowina 44, 23-460 Józefów
Telefon:
+48 693 419 918
Adres e-mail:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Gospodarstwo zostało wyróżnione w plebiscycie "Gościnny Próg" organizowanym przez "Poznaj Swój Kraj". Posesja ogrodzona, pole namiotowe z łazienką polową, ogród, sad owocowy, grill i miejsce na ognisko z altanką, plac zabaw z domkiem dla dzieci, siatkówka, koszykówka, tenis stołowy, badminton, lotki (darts), grzyby, jagody czarne, borówki, żurawiny, staw wędkarski, szlaki turystyczne, w pobliżu uzdrowiskowe wody, do dyspozycji przewodnik po terenie, zimą wyciąg narciarski na Górze Młynarka. Możliwość spędzenia okresów świątecznych oraz Sylwestra, a także ferii zimowych.

 

Obiekt posiada także w ofercie:
Bezpieczny, nieodpłatny parking samochodowy, udostępniony dla turystów rowerowych na dłuższy pobyt (powyżej 24 godzin)
Przygotowywanie suchego prowiantu "na wynos" (lunch pakietów)
Menu kuchni regionalnej
Menu kuchni wegetariańskiej

 

W środku wsi stoi kilka domków - w części nich wynajmują noclegi. Wokół budynków zieleń i pełno miejsc do dopoczynku, w tym ręcznie robione krzesła z kamienia, drewna. To zresztą nie wszystko, na co stać właściciela - na miejscu możemy skorzystać z własnej produkcji stojaków, stojaka serwisowego, kompresora czy prysznica polowego. Tutaj możemy też aktywnie spędzić czas - poza boiskiem do siatkówki i kosza, jest dostępny stół bilardowy i piłkarski. Jeżeli mamy szczeście to uda nam się zjeść mirabelki prosto z drzewa.

Opinia audytora
ZGŁOŚ POPRAWKĘ
Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013