Miejsca

Aquapark Suwałki

Aqua parki

Województwo:
Podlaskie
Królestwo:
Suwalszczyzna i Puszcza Augustowska
Odległość od Green Velo
0.37 km
Kontakt
Adres:
Papieża Jana Pawła II 7, 16-400 Suwałki
Telefon:
48 87 562 62 22
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Suwalski Aquapark został otwarty w grudniu 2010 roku. To jeden z najnowocześniejszych wodnych kompleksów rekreacyjno–sportowych w północno-wschodniej Polsce. 

 

Już na etapie projektowania cały obiekt pozbawiony został barier architektonicznych i dzięki temu jest w pełni dostępny dla osób niepełnosprawnych.  Dogodna lokalizacja, łatwy dojazd, masa miejsc parkingowych, a także jakość oferowanych usług sprawiają, że Klientami Aquaparku Suwałki są nie tylko mieszkańcy miasta i regionu, ale też z graniczącej z Suwalszczyzną Liwy czy Rosji. W naszym Aquaparku znajdą Państwo wszystko dla zdrowia, ciała i duszy.  Kompleks składa się z części rekreacyjnej i sportowej. A dodatkowo przygotowano kompleks łaźni i saunarium. W centrum znajduje się również gastronomia, sala konferencyjna, przychodnia rehabilitacyjna, klub fitness, usługi fryzjersko-kosmetyczne, a także sklep specjalnie z myślą o zapalonych wodniakach.

 

Obiekt położony na ul. Jana Pawła II - ulica oddzielająca centrum miasta, od północnego osiedla. W pobliżu znajduje się nowe osiedle (bloki i apartamentowce), położony za filharmonią, bardzo charakterystyczny, wielki zielony budynek.

Opinia audytora
ZGŁOŚ POPRAWKĘ
Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013